WHO IS CHERNOMOR COSMETICS?

Ми переконані, що шопінг – це захоплюючий процес взаємодії покупця та продавця, і коли вони здатні стати справжніми друзями – він набагато приємніший! Давайте почнемо з найголовнішого, зі знайомства. Ми представимося та розповімо про себе кілька важливих нюансів.

Історія Chernomor Cosmetics

Компанія розпочала свою роботу 10 травня 2005 року і стала нашим першим, єдиним та дуже близьким серцю проектом у сегменті професійної косметики для салонів краси, а також товарів для дому та сім'ї. Ми ретельно проаналізували та створили особливе місце, несхоже на інші, де у пріоритеті Жіноча Краса та навколишній комфорт і, звичайно ж, Слабкості, у хорошому розумінні цього слова!

Стратегія Chernomor Cosmetics

У листопаді 2013 року ми вирішили розпочати розширення нашого асортименту товарів, щоб дати можливість нашим дорогим Клієнтам купувати максимально можливе коло товарів у рамках нашого інтернет-магазину. Таким чином, в асортимент нашого магазину додалися такі торгові марки як Coiffance, Elea Professional та інші.

Місія Chernomor Cosmetics

Ми хочемо, щоб кожен Клієнт був щасливий. Поза сумнівом, можна зробити своє життя кращим, яскравішим і красивішим, якщо у вашому арсеналі є товари з нашого інтернет магазину chernomor-cosmetics.com.ua! Загалом ми прагнемо дарувати позитив!

Майбутнє з Chernomor Cosmetics

А давайте вирушати вмішайте в майбутнє з нами? Воно більш ніж барвисте і таке привабливе! Ще більше новинок, ще більше ексклюзивних товарів за низькими цінами, ще більше позитиву! Ми обіцяємо, що планомірно розширюватимемо каталог, додаватимемо нові позиції і все також захоплюватимемося вами, дорогі покупці, адже ви і є – наше натхнення!